Wieczna Róża | The One

Wieczna Róża | Flower Box

Kompozycja The One to wyjątkowa Wieczna Róża ukryta w aksamitnym, welurowym Flower Boxie. Jest znakomitym pomysłem na subtelny podarunek i okazanie pamięci osobom dla nas najbliższym. Pachnąca Róża Wieczna będzie symbolem miłości, wdzięczności i wzajemnej sympatii. W przeciwieństwie do tradycyjnych, ciętych kwiatów – będzie cieszyć przez okres dwóch lat!

Symbolika Wiecznych Róż

Czerwona róża

Czerwień to kolor miłości i namiętności. Róże w tym kolorze są klasycznym dopełnieniem wyznania „Kocham Cię”. Co więcej, w połączeniu z klasycznymi kolorami pudełek stanowią elegancki podarunek, który zapadnie w pamięci na długo.

Różowa róża

Różowa róża to oznaka podziwu, wdzięczności i sympatii. Stanowią subtelny kompromis pomiędzy przyjaźnią a miłością.  Ponadto, w połączeniu z białym pudełkiem stają się delikatnym wyrazem uczucia, szczególnie cenionym przy pięknej, wiosennej porze.

Biała róża

Róża w kolorze białym oznacza przede wszystkim czystość i niewinność. Będą perfekcyjną formą wyznania szacunku i radości. Są bardzo częstym prezentem dla nowożeńców i osób obchodzących rocznice związków.

Czytaj więcej