Zamówienia specjalne

wieczna róża flat lay flower box

Zamówienia specjalne – Twój własny Flower Box

Rose n’ Wine to marka otwarta na wszelkie sugestie i propozycje swoich klientów – w tym zamówienia specjalne. Jeżeli poszukujesz czegoś dopasowanego pod Twoje potrzeby, zrobimy wszystko, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Zamówienia indywidualne to dla nas wyzwania, którym z przyjemnością stawiamy czoła. Jeżeli masz sprecyzowane życzenie, napisz do nas na orders@rosenwine.com, a jeżeli potrzebujesz profesjonalnego doradztwa – zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

wieczna róża flat lay zamówienia specjalne

Kompozycje z Wiecznych Róż to pożądany podarunek, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Jeżeli czujesz, że Twoje wnętrze wymaga połączenia kolorów, których aktualnie nie znajdujesz w stałej ofercie Rose n’ Wine – napisz do nas!

Kolory wiecznych róż, z których możesz skomponować swój Flower Box bez wydłużonego czasu oczekiwania to: czerwone, różowe i białe. Jeżeli jednak Twoim marzeniem są róże w innym kolorze, skontaktuj się z nami! Otrzymasz informacje o ich dostępności i terminie realizacji tak szybko, jak to możliwe.

Kolory dostępnych boxów to: czarny, biały, bordowy, różowy i szary.