WIOSENNY WIANEK Z EUKALIPTUSA

99,00 

Przepiękny okrągły wianek z zielonych listków eukaliptusa z dodatkiem nierozwiniętych gałązek białego bzu, prosty i elegancki, żywa naturalna forma.

Wianek wykonany jest z najwyższej jakości gumowanego plastiku, a wyglądający identycznie z naturalnym, zainstalowany na okrągłej plastikowej ramie.

Idealny do dekoracji drzwi – zewnętrznych lub wewnętrznych, sypialni, kuchni, sklepu, restauracji, hotelu. Jeżeli zawiesimy wianek na kominku lub na ścianie w salonie – będzie wyglądał bardzo oryginalnie i stylowo. Wianek z eukaliptusa stosujemy wewnątrz lub na zewnątrz,  jest wszechstronnym dodatkiem do różnego rodzaju dekoracji. Eukaliptusowy wianek może także stanowić piękną kompozycję na stole podczas Świąt Wielkanocnych lub podczas innych imprez domowych.

Rozmiar: średnica zewnętrzna 45 cm/17,7 cali, średnica wewnętrzna: 10 cm/3,9 cala

Kategorie: ,

Opis

Przepiękny okrągły wianek z zielonych listków eukaliptusa z połączeniem nierozkwitniętych gałązek białego bzu, prosty i elegancki, żywa naturalna forma.

Wianek wykonany jest z najwyższej jakości gumowanego plastiku, a wyglądający identycznie z naturalnym, zainstalowany na okrągłej plastikowej ramie.

Idealny do dekoracji drzwi – zewnętrznych lub wewnętrznych, sypialni, kuchni, sklepu, restauracji, hotelu. Jeżeli zawiesimy wianek na kominku lub na ścianie w salonie – będzie wyglądał bardzo oryginalnie i stylowo. Lawendowy wianek stosujemy wewnątrz lub na zewnątrz,  jest wszechstronnym dodatkiem do różnego rodzaju dekoracji. Lawendowy wianek może także stanowić piękną kompozycję na stole podczas Świąt Wielkanocnych lub podczas innych imprez domowych.

Rozmiar: średnica zewnętrzna 45 cm/17,7 cali, średnica wewnętrzna: 10 cm/3,93 cala