FAQ

Wieczne Róże – informacje, pytania, porady

Jakie róże znajdują się w ofercie?

W ofercie Rose n’ Wine znajdują się najwyższej jakości róże wieczne. Podział na boxy z poszczególnymi rodzajami róż znajduje się w zakładce produkty.

Czym są wieczne róże?

Wieczne róże to starannie wyselekcjonowane żywe kwiaty, które tuż po zerwaniu zostają poddane unikalnemu procesowi stabilizacji z odparowaniem wody. Pozwala on zachować piękno i świeżość kwiatów przez okres około 2 lat. Kwiaty wieczne, które oferujemy pochodzą znad Oceanu Spokojnego, dlatego zachwycają niezależnie od pory roku.

Jak pielęgnować wieczne róże?

Bez wątpienia ogromnym atutem róż wiecznych jest to, że nie wymagają one specjalnej pielęgnacji. Kwiatów nie należy przegrzewać, ani przechowywać w wilgotnym miejscu. Nie wymagają one podlewania. Raz na jakiś czas można użyć specjalnego pędzelka, który pozwoli na pozbycie się z ich płatków kurzu. To wszystko!

Czy kwiaty zamówione drogą internetową dotrą bezpiecznie?

Zdecydowanie tak. W Rose n’ Wine stawiamy na jakość. Każdy flowerbox zabezpieczamy w taki sposób, aby dotarł do Państwa w perfekcyjnym stanie.

Czy ilość róż we flowerboxach jest stała?

Ilość róż we flowerbox-ie zależy od wielkości pąków kwiatów w danym dniu zakupowym. Aby box wyglądał perfekcyjnie róże muszą być ustawione w odpowiednich odległościach względem siebie, tak aby nie znajdywały się między nimi zbyt duże luki oraz kwiaty nie były za bardzo ściśnięte. Dlatego w opisie produktów podany jest zakres ilości róż, mieszczący się w boxie o danej średnicy.

Czy muszę mieć konto, aby złożyć zamówienie?

Nie musisz mieć konta, wystarczy wpisać swoje dane w odpowiednie rubryki podczas zakupów. Klikając opcję „stwórz konto” podczas pierwszego zamówienia, wymagane będzie dodanie hasła. Rekomendujemy jednak tę opcję, ponieważ ułatwi to kolejne zakupy, a poza tym, dodanie się do naszego newslettera umożliwi pozyskiwanie informacji o naszych promocjach (… a gwarantujemy, że na jednym zakupie przygoda z Rose n’ Wine się nie skończy)  

wieczne róże w pudełku flower box flat lay

Wieczne Róże Informacje | Rose n’ Wine | Flower Box | Imponujący podarunek