O Nas

O Nas – Początki marki ROSE N’ WINE

Jak to się zaczęło?

Marka Rose n’ Wine powstała z potrzeby połączenia klasycznego podarunku jakim są kwiaty oraz wino w jedną, kompletną całość. Z czasem jednak okazało się, że nasi klienci najbardziej pokochali same wieczne róże. I dlatego stworzyliśmy boxy różnej wielkości i w różnych kolorach. Nasze flower box-y oraz róże wieczne można komponować indywidualnie na specjalne zamówienia.

Kim jesteśmy?

Rose n’ Wine to przede wszystkim przepiękne róże wieczne w pudełku typu flower box, które zachwycają – to eleganckie aksamitne pudełka, które swoją jakością magnetyzują. W naszej ofercie można znaleźć elementy wystroju wnętrz: sztuczne kwiaty wyglądające identycznie z naturalnymi i specjalną ofertę na święta – Christmas Box’y – przepiękne welurowe boxy wypełnione po brzegi najwyższej jakości szklanymi bombkami. Rose n’ Wine to także biżuteria starannie dobrana, aby uzupełniać ofertę prezentową. Box z wiecznymi różami i biżuteria to idealny zestaw na Walentynki dla Ukochanej, ale także dla Mamy lub na Urodziny. 

… Jednak Rose n’ Wine to przede wszystkim ludzie. Pasjonaci, którzy z zapałem, pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem każdego dnia pracują nad tym, aby nasze produkty mogły wywoływać uśmiech na Waszych twarzach.

Co jest dla nas najważniejsze?

Najbardziej istotną kwestią przy projektowaniu i produkcji podarunków Rose n’ Wine jest ich jakość. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, najmniejszy szczegół został dopracowany do perfekcji, mógł cieszyć oko przez długie miesiące i przypominać o wspaniałych chwilach spędzonych z najbliższymi. Nasze flower box-y powstają z myślą o naszych klientach i ich potrzebach. Natomiast róże wieczne sprowadzamy bezpośrednio z najcieplejszych zakątków świata. Zobacz nasze porady na temat pielęgnacji wiecznych róż.