O Nas

O Nas – Początki marki

Jak to się zaczęło?

Marka Rose n’ Wine powstała z potrzeby połączenia klasycznego podarunku jakim są kwiaty oraz wino w jedną, kompletną całość. Długie miesiące pracy pozwoliły nam dojść do etapu, w którym jesteśmy teraz, kiedy to z dumą dzielimy się Wami naszym autorskim projektem łączącym te dwie składowe w spójny prezent zwieńczony specjalną dedykacją, który zachwyci i zapadnie w pamięć nawet tym najbardziej wymagającym. Nasze flower box-y oraz róże wieczne można komponować indywidualnie na specjalne zamówienia.

Kim jesteśmy?

Rose n’ Wine to przepiękne róże wieczne w pudełku typu flower box, które zachwycają. To eleganckie pudełka, które swoją jakością magnetyzują. Rose n’ Wine to także wino, którego smak budzi uznanie ekspertów… Jednak Rose n’ Wine to przede wszystkim ludzie. Pasjonaci, którzy z zapałem, pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem każdego dnia pracują nad tym, aby nasze produkty mogły wywoływać uśmiech na Waszych twarzach.

roze wieczne rose n wine store flower box

Co jest dla nas najważniejsze?

Najbardziej istotną kwestią przy projektowaniu i produkcji podarunków Rose n’ Wine jest ich jakość. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, najmniejszy szczegół został dopracowany do perfekcji, mógł cieszyć oko przez długie miesiące i przypominać o wspaniałych chwilach spędzonych z najbliższymi. Nasze flower box-y powstają z myślą o naszych klientach i ich potrzebach. Natomiast róże wieczne dostajemy bezpośrednio z najcieplejszych zakątków świata.
Zobacz nasze porady na temat pielęgnacji wiecznych róż oraz odwiedź dostawców najlepszego wina bezalkoholowego na rynku!