Dostawa i płatność

dostawa wiecznych róż kurierem dpd

Dostawa Wiecznych Róż o wartości powyżej 100 zł realizowana jest bez opłat!

Wszystkie przesyłki nadawane przez Rose n’ Wine obsługiwane są przez DPD. Dostawa Wiecznych Róż jest zorganizowana w taki sposób, aby paczki zostały odpowiednio zabezpieczone i zapakowane. Twój Flower Box dotrze zatem bezpiecznie do miejsca przeznaczenia bez niepotrzebnych komplikacji.

Wieczne Róże zamówione do godz. 11:00 nadamy od  1 do 3 dni roboczych.

“Classy Boxy” wysyłamy w ciągu dwóch-czterech dni roboczych od dnia złożenia zamówienia, w obecnej chwili realizujemy zamówienia wyłącznie w okolicach Warszawy.

Jeżeli chcesz, aby Twoje zamówienie dotarło konkretnego dnia – wystarczy, że napiszesz to w uwagach na stronie zamówienia.

 

          Dostawa CHRISTMAS BOX’ów realizowana jest bez opłat !                   w ciągu 48 godzin !

                  Wszystkie zamówienia CHRISTMAS BOX’ów realizowane są w ciągu 48 godzin od dnia złożenia zamówienia.
 

 

Płatności mobilne za flower box

Płatności w sklepie internetowym procesowane są poprzez system Przelewy24. Obsługuje on znakomitą większość banków obecnych na polskim rynku, pozwala dokonać płatności kartą kredytową lub poprzez przelew zwykły i ekspresowy. Ze względu na wiele zapytań, wprowadziliśmy możliwość płatności BLIK. Jest on z pewnością znany dużej części polskich internautów.

Ponadto, istnieje możliwość płatności za pobraniem.

Gwarancja jakości

Dokładamy wszelkich starań, aby Wieczne Róże znajdujące się w ofercie Rose n’ Wine były bez perfekcyjne. Wyznacznikiem naszej jakości jest Państwa satysfakcja po zakupie produktów. Wszystkie nadawane przez nas przesyłki są paczkami ubezpieczonymi i rejestrowanymi. Więcej informacji o gwarancji jakości znajduje się przede wszystkim tutaj. Wieczne róże będą nie tylko udanym prezentem, ale i pięknym elementem wystroju każdego wnętrza.

Jak przebiega zamówienie?

Po pierwsze – bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia przystępujemy do produkcji Twojego Flower Boxa. Następnie, róże są zabezpieczane przed zagnieceniami w transporcie, a cała kompozycja pakowana w elegancki papier. Dzięki temu mamy pewność, że delikatny, welurowy Flower Box dotrze do Ciebie w perfekcyjnym stanie. Standardowe pudełka wysyłkowe są przez nas dodatkowo zabezpieczane – tak, aby pudełko z kwiatami nie przemieszczało się w trakcie transportu. Na koniec dodajemy instrukcję pielęgnacji Wiecznych Róż i dowód zakupu. Jeżeli przesyłka trafia wprost do osoby obdarowywanej a Ty życzysz sobie, przesyłki bez zawartego w niej dowodu zakupu, powiadom nas o tym w uwagach do zamówienia.

wieczne róże flower box