Pielęgnacja Wiecznych Róż

Pielęgnacja Wiecznych Róż

Kwiaty w pudełku to niezwykle efektowna forma podarunku. Są one jeszcze bardziej wyjątkowe, kiedy stworzone są z róż wiecznych, czyli żywych kwiatów utrzymujących świeżość przez okres dwóch lat. Wiele osób zadaje sobie pytanie jak dbać o Wieczne Róże. Wbrew pozorom, pielęgnacja wiecznych róż jest wyjątkowo nieangażująca.

wieczna róża w mini pudełku flower box pielegnacja wiecznych roz

Wieczne róże nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Pod żadnym pozorem nie należy ich podlewać. Raz na jakiś czas powinno się odkurzyć je delikatnym, miękkim pędzelkiem. Nie należy ich przegrzewać ani zbyt mocno chłodzić i narażać na zbyt długie działanie promieni słonecznych. Jednym słowem, wieczne róże potrzebują warunków pokojowych i w takich najlepiej zachowują swoje niespotykane właściwości.

Róże stabilizowane to rośliny preferujące pomieszczenia o niskiej wilgotności (maksymalnie 80%) a przede wszystkim umiarkowanym naświetleniu. Z uwagi na ich niezwykle delikatną budowę nie należy ich zbyt często dotykać a przede wszystkim pozostawiać w zasięgu rąk maluchów 🙂

Do każdego zamówienia w Rose n’ Wine załączona jest krótka instrukcja pielęgnacji Róż Wiecznych.

wieczne róże w pudełku L flower box up

Wybierając miejsce przeznaczenia dla kwiatów w kolorze białym należy pamiętać, że ze względu na ich jasną barwę są najbardziej narażone na widoczne osiadanie kurzu spośród wszystkich dostępnych kolorów. Doświadczenia naszych klientów sugerują, że odpowiednim miejscem dla Flower Boxa w kolorze białym będą przede wszystkim duże, otwarte przestrzenie.