GRANATOWY CHRISTMAS BOX | GRANDE | DEKORACJA ŚWIĄTECZNA

299,00 

CHRISTMAS BOX Grande Edition to specjalna świąteczna edycja boxu od Rose n’ Wine. Delikatne, eleganckie welurowe zamykane pudełko o średnicy 20 cm w kolorze granatowym ze złotym napisem po brzegi wypełnione najwyższej jakości szklanymi bombkami złotego i niebieskiego koloru tworzy przepiękną świąteczną kompozycję. CHRISTMAS BOX to oryginalna dekoracja świąteczna, która upiększy każdy dom na święta Bożego Narodzenia. Wszystkie zamówienia Christmas Box’ów dostarczane są bezpłatnie w ciągu 48 godzin. Ponadto, przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa przesyłek, tak, aby Christmas Box dotarł do Państwa w perfekcyjnym stanie.

Box welurowy: granatowy
Logo CHRISTMAS BOX: złote
Bombki: złote satynowe, niebieskie satynowe, granatowe mini

Średnica pudełka: 20 cm
Wysokość pudełka: 20 cm

Dostawa bezpłatna w ciągu 48 godzin

Opis

CHRISTMAS BOX Grande Edition to specjalna świąteczna edycja boxu od Rose n’ Wine – idealna dekoracja świąteczna do każdego domu. Delikatne, eleganckie welurowe zamykane pudełko o średnicy 20 cm w kolorze granatowym ze złotym logiem, po brzegi wypełnione najwyższej jakości bombkami złotego i niebieskiego koloru, tworzy przepiękną świąteczną kompozycję. CHRISTMAS BOX to oryginalna dekoracja świąteczna, która upiększy na święta Bożego Narodzenia domy, mieszkania, restauracje czy hotele.

Wszystkie zamówienia Christmas Box’ów dostarczane są bezpłatnie w ciągu 48 godzin. Ponadto, przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa przesyłek, tak, aby Christmas Box dotarł do Państwa w perfekcyjnym stanie.

Box: granatowy ze srebrnym napisem  Bombki: złote satynowe, niebieskie satynowe, granatowe mini
Średnica pudełka: 20 cm   Wysokość pudełka: 20 cm

Bezpłatna dostawa w ciągu 48 godzin