Out of Stock

Wianek Bożonarodzeniowy Naturalny

149,00 

Brak w magazynie

Wianek bożonarodzeniowy jest popularną ozdobą świąteczną. Powieszony na drzwiach wejściowych, wita gości i wprowadza świąteczny nastrój. Tradycja ta, podobnie jak zdobienie choinki, przywędrowała do nas z Niemiec. Forma wieńca – koło wyplecione z zielonych gałązek, to symbol nieskończoności i wiecznego życia.

Kategorie: ,

Opis

Wianek Bożonarodzeniowy Naturalny to oryginalna dekoracja świąteczna, która upiększy każdy dom na święta Bożego Narodzenia.

Wianek Bożonarodzeniowy Naturalny wykonujemy z gałązek naturalnej jodły z naturalnymi dodatkami – szyszkami, cynamomem, owocami anyżu, szklanymi bombkami i czerwonymi  mini jabłuszkami. Wianki komponujemy w zależności od dostępności materiałów ozdobnych. Każdy wianek jest podobny ale inny.

Idealny do dekoracji stołu świątecznego podczas Świąt Bożego Narodzenia w domu, hotelu, sklepu lub restauracji. Wianek będzie także pięknie wyglądać gdy powiesimy go na drzwiach – zewnętrznych lub wewnętrznych. Jeżeli zawiesimy wianek na kominku lub na ścianie w salonie – będzie wyglądał bardzo oryginalnie i stylowo.

Rozmiar wianka: średnica zewnętrzna ok. 50 cm, średnica wewnętrzna: ok. 12-15 cm

Wszystkie zamówienia wianków dostarczane są w ciągu 72 godzin. Ponadto, przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa przesyłek, tak, aby wianek dotarł do Państwa w perfekcyjnym stanie.

Informacje dodatkowe

Dodatek do Boxa

Pierścionek Srebrno Złoty “Przeplatany”, Pierścionek Srebrny “Kwiat 2”, Pierścionek Srebrny “Kwiat”, Pierścionek Srebrny “Obręcz”, Pierścionek Srebrny “Przeplatany”, Pierścionek Srebrny “Serduszko”