Wianek Bożonarodzeniowy z bombek srebrny

499,00 

Wianek bożonarodzeniowy jest popularną ozdobą świąteczną. Powieszony na drzwiach wejściowych, wita gości i wprowadza świąteczny nastrój. Tradycja ta, podobnie jak zdobienie choinki, przywędrowała do nas z Niemiec. Forma wieńca – koło pełne bombek, to symbol nieskończoności i wiecznego życia.

Kategorie: ,

Opis

Wianek Bożonarodzeniowy z bombek srebrny to oryginalna dekoracja świąteczna, która upiększy każdy dom na święta Bożego Narodzenia.

Wianek Bożonarodzeniowy z bombek srebrny wykonujemy z najwyższej jakości szklanych bombek.

Idealny do dekoracji stołu świątecznego podczas Świąt Bożego Narodzenia w domu, hotelu, sklepu lub restauracji. Wianek będzie także pięknie wyglądać gdy powiesimy go na drzwiach – zewnętrznych lub wewnętrznych. Jeżeli zawiesimy wianek na kominku lub na ścianie w salonie – będzie wyglądał bardzo oryginalnie i stylowo.

Rozmiar wianka: średnica zewnętrzna 38-40 cm, średnica wewnętrzna: 9-10 cm

Ilość bombek: ok. 170 szt

kolor: srebrny, białe. Bombki satynowe i błyszczące

Wszystkie zamówienia wianków dostarczane są bezpłatnie w ciągu 72 godzin. Ponadto, przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa przesyłek, tak, aby wianek dotarł do Państwa w perfekcyjnym stanie.

Informacje dodatkowe

Dodatek do Boxa

Pierścionek Srebrno Złoty “Przeplatany”, Pierścionek Srebrny “Kwiat 2”, Pierścionek Srebrny “Kwiat”, Pierścionek Srebrny “Obręcz”, Pierścionek Srebrny “Przeplatany”, Pierścionek Srebrny “Serduszko”