classy box biale roze wieczne burgundowy flowerbox rose n wine

Classy Box | Białe Róże Wieczne | Burgundowy Flowerbox

999,99 

Wieczne róże Rose n’ Wine to starannie wyselekcjonowane żywe kwiaty, które tuż po zerwaniu zostają poddane unikalnemu procesowi stabilizacji. Pozwala on zachować piękno i świeżość kwiatów przez okres 2 lat, a kwiaty jemu poddane nie wymagają specjalnej pielęgnacji.

Classy box od Rose n’ Wine to przełom w świecie floral boxów. Przez długi okres zastanawialiśmy się jak połączyć kwiaty i wino, czyli jak stworzyć prezent idealny. W końcu z dumą prezentujemy nasz autorski projekt. Welurowe pudełko z najlepszej jakości różami zostało wzbogacone o wybraną przez Ciebie dedykację umieszczoną na dostojnym zamknięciu z eleganckim złotym tłoczeniem. Pod dedykacją ukryte jest miejsce na ulubione wino – zupełnie niewidoczne do momentu jej zdjęcia. Całość tworzy piękną, integralną kompozycję, która cieszy oko, a dedykacja stale przypomina o obdarowującym. Od tej chwili sprawienie prezentu najbliższym staje się dużo prostsze, a celebrowanie chwili dużo przyjemniejsze.

Średnica pudełka: 20 cm
Wysokość: 32 cm
Ilość róż: około 42 (w zależności od wielkości kwiatów)

SKU: Brak danych Kategorie: ,

Opis

Róże Wieczne są żywymi kwiatami, które zostały poddane procesowi stabilizacji. Ta unikalna metoda pozwala na zachowanie świeżości prawdziwych róż przez okres 2 lat. Flower Box z wiecznymi różami od Rose n’ Wine to niezapomniana forma podarunku, która pozostanie imponująca przez długi czas.

Czytaj więcej

Informacje dodatkowe

Dedykacja

Best wishes, I love You, Thank You, Congratulations, Birthday Girl