GRANATOWY CHRISTMAS BOX | GRANDE | DEKORACJA ŚWIĄTECZNA

299,00 

CHRISTMAS BOX Grande Edition to specjalna świąteczna edycja boxu od Rose n’ Wine. Delikatne, eleganckie welurowe zamykane pudełko o średnicy 20 cm w kolorze granatowym ze srebrnym napisem po brzegi wypełnione najwyższej jakości szklanymi bombkami srebrnego koloru tworzy przepiękną świąteczną kompozycję. CHRISTMAS BOX to oryginalna dekoracja świąteczna, która upiększy każdy dom na święta Bożego Narodzenia. Wszystkie zamówienia Christmas Box’ów dostarczane są bezpłatnie w ciągu 48 godzin. Ponadto, przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa przesyłek, tak, aby Christmas Box dotarł do Państwa w perfekcyjnym stanie.

Box welurowy: granatowy
Logo CHRISTMAS BOX: srebrne
Bombki: srebrne satynowe

Średnica pudełka: 20 cm
Wysokość pudełka: 20 cm

Dostawa bezpłatna w ciągu 48 godzin

Opis

CHRISTMAS BOX Grande Edition to specjalna świąteczna edycja boxu od Rose n’ Wine – idealna dekoracja świąteczna do każdego domu. Delikatne, eleganckie welurowe zamykane pudełko o średnicy 20 cm w kolorze granatowym ze srebrnym logiem, po brzegi wypełnione najwyższej jakości bombkami srebrnego koloru, tworzy przepiękną świąteczną kompozycję. CHRISTMAS BOX to oryginalna dekoracja świąteczna, która upiększy na święta Bożego Narodzenia domy, mieszkania, restauracje czy hotele.

Wszystkie zamówienia Christmas Box’ów dostarczane są bezpłatnie w ciągu 48 godzin. Ponadto, przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa przesyłek, tak, aby Christmas Box dotarł do Państwa w perfekcyjnym stanie.

Box: granatowy ze srebrnym napisem  Bombki: srebrne satynowe
Średnica pudełka: 20 cm   Wysokość pudełka: 20 cm

Bezpłatna dostawa w ciągu 48 godzin