Jak pielęgnować Wieczne Róże?

jak pielgnować wieczne róże

Choć wybór podarunku dla ukochanej osoby jest zadaniem z pozoru prostym, to jednak nierzadko okazuje się wymagający. Ostatnimi czasy niezwykle pożądanym przez kobiety podarunkiem stały się wyjątkowe róże, które utrzymują swoje naturalne piękno przez dwa lata. Jak to możliwe? Procesowi, który pozwala na osiągnięcie tak imponującego efektu poświęcimy osobny wpis na blogu! Decydując się na zakup kompozycji z kwiatów stabilizowanych często pada pytanie jak pielęgnować wieczne róże? Śpieszymy z odpowiedzią!

Pielęgnacja Wiecznych Róż jest prostsza niż myślisz!

… a właściwie niemalże nie istnieje. Co najważniejsze, wiecznych róż nie należy podlewać. Ponadto, przy wyborze miejsca dla Twojego Flower Boxa pamiętaj, aby unikać mocno nasłonecznionych przestrzeni. Właśnie dlatego nie rekomendujemy przechowywania kwiatów w pudełku na parapetach i w bezpośrednim sąsiedztwie okien. Rośliny stabilizowane preferują temperaturę pokojową – w przeciwieństwie to kwiatów ciętych, nie należy ich narażać na działanie niskich temperatur.

Poza tym, nasze doświadczenia pokazują, że okres trwałości kwiatów wiecznych zauważalnie wydłuża się, kiedy wilgotność ich otoczenia wynosi maksymalnie 80%.

Jeśli zdecydujesz się na kwiaty w kolorze białym, od czasu do czasu oczyść je z drobinek kurzu za pomocą delikatnego pędzelka o bardzo cienkim włosiu.

Teraz już wiesz jak pielęgnować Wieczne Róże!

Zapoznaj się z naszą ofertą Flower Boxów, a jeżeli spodobały Ci się kompozycje Rose n’ Wine – zapraszamy na nasz profil w serwisie INSTAGRAM.